محل تبلیغات شما

هفته پیش می خواستم یک مانتوبرای خودم بخرم از دو سه روز قبل ذهنم درگیر این موضوع بود که چه روزی براش وقتبذارم و اصلا با کی برم خرید( حتما خودتون میدونید که خانم ها برای خرید به همجنسخودشون نیاز دارند اونم صرفا جهت نظر دادن ) از طرفی هم اصلا وقت نمیکردم تا عصرکه سرکار بودم بعد هم میرفتم خونه و دیگه حوصله خرید نداشتم تا اینکه دو سه شب پیشکه تو اینترنت می چرخیدم خیلی یهویی وارد یک سایت فروشگاهی شدم که انواع مانتو ولباس و روسری و خلاصه هر چی که مربوط به پوشش خانم ها بود تو این سایت پیدا میشدحدودا یک ساعت من توی این سایت فقط مدلای مختف لباس و مانتو را میدیدم و اصلا هممتوجه گذر زمان نبودم کلی مدل مانتو خوشگل با قیمت های مناسب تو این سایت بود هرچه مدل های بیشتری میدیدم بیشتر وسوسه میشدم که بخرم ولی دودل بودم البته قبلا ازطریق اینترنت وسایل زیادی خریده بودم اما هیچ کدام پوشیدنی نبودند و نگرانیم ازاین بودم اگه لباسی که میخرم اندازم نباشه چی؟اگه مثل عکسش قشنگ نباشه چی؟ خلاصهنگم براتون که تو سرم بلوایی به پا شده بود که یکدفعه یاد یکی از دوستانم افتادم کهبیشتر لباس هایش را اینترنتی می خرید تقریبا همیشه هم از خریدش راضی بود وقتی بهاین موضوع فکر کردم یکم خیالم راحتتر شد ولی هنوز ته دلم ترس داشتم از طرفی هم نمیتونستمجلو زیبایی این لباس ها مقاومت کنم وقتی هم به این فکر می کردم که زمان گشتن توبازار و دیدن مغازه های مانتو فروشی را ندارم بیشتر وسوسه میشدم تا از همین سایتمانتو سفارش بدم به هر حال دل و زدم به دریا و منی که قصدم خرید فقط یک مانتو بودبه جز مانتو سه لباس دیگر با مدل ها و طرح های مختلف هم سفارش دادم چون لباسها از تهرانارسال میشد دو سه روز طول کشید تا بدستم رسید تا بالاخره امروز صبح لباس ها رسیدنداز طرفی چون اولین باری بود که اینترنتی لباس سفارش داده بودم ترس و هیجان را باهم داشتم هم هیجان دیدن شان را و هم ترس از این داشتم که نکنه تنگ یا گشاد باشندولی چون زمان ثبت سفارش اندازه های دقیق وارد کرده بودم لباس ها کاملا انداره بودند و خیلی هم بهم میامدند.

خیلی از این موضوع خوشحال بودمکه هم لباس های دلخواهم را پیدا کردم و هم اینکه وقتم را از این مغازه به مغازهدیگر هدر ندادم و فقط با یک ساعت گشت و گذار در اینترنت به چیزی که میخواستم رسیدم

به این فکر میکنم که اگر همین سایتیکه من ازش لباس خریدم در کرمان بود و خیلی سریعتر کالایی که سفارش داده بودم رابدستم میرساند از این به بعد دیگر هر نوع لباسی احتیاج داشتم از همین سایت سفارشمیدادم

اصلا چرا  مشاغل و کسب و کار های کرمان خودشان را محدودکرده اند در حالی که می توانند تنها با راه اندازی یک سایت ساده محصولاتشان را نهفقط در استان کرمان بلکه در تمام ایران معرفی و به فروش برسانند .

چرا مردم کرمان از ابزارهایدیجیتال در کسب و کارشان استفاده نمی کنند؟

قطعا همان لباس هایی که ازتهران سفارش دادم در همین کرمان هم پیدا میشد ولی از آنجایی که وقت نداشتم به جایرفتن به مغازه وارد سایت میشدم  چیزی که میخواستم را سفارش میدادم
این نکته را در نظر داشته باشید که امروزه اکثر افراد جامعه شاغل هستند و با کمبودوقت مواجه اند پس به دنبال راه حل های سریع برای رفع نیازهایشان هستند چرا یک کسبو کارها این موضوع را نادیده می گیرند و هنوز از روش های سنتی فروش و تبلیغاتاستفاده می کند.
شاید بگویید که از طریق شبکه های اجتماعی فروش انجام می دهید، این روش هم بسیار خوباست ولی اعتباری که یک سایت با توجه به داشتن نماد اعتماد الکترونیکی و اطلاعاتدقیق از محل کسب و کار دارد باعث می شود مردم خیلی راحتتر به سایت اعتماد می کنندتا شبکه های اجتماعی

داستانی که برای من پیش آمد ممکن است روزانهبرای افراد زیادی مثل من چه در شهر کرمان و چه در هرجای ایران اتفاق بیافتد واینجاست که نقش ابزارهای دیجیتال در فروش بیشتر یک کسب و کار مشخص می شود

امیدوارم توانسته باشم اهمیتراه اندازی و طراحی سایت در شهر کرمان و یا هرجای دیگر برای مشاغل مختلف، روشن کنمکه نه فقط برای یک مغازه لباس فروشی بلکه برای هر کسب و کاری که در هر جای دنیافعالیت می کند و به طریقی با مردم سرکار دارد لازم و ضروریست.

اگر روشهای قدیمی برای فروش محصولات و یا معرفی خدماتتان به دیگران، دیگر بازدهی آنچنانیندارند و تصمیم گرفته اید که کسب و کارتان را همجهت با تکنولوژی های روز دنیا پیش ببرید ما در کنارتان هستیم

چرا رویال کد ؟

شرکت رویال کد(نوباوه} یکی از مجموعه های ارائه دهندهخدمات طراحی سایت است که با تمرکز بر دانش و تجربه تیم فنی خود و تکیه بر مشتریمداری و ارائه خدمات با کیفیت، سعی دارد  بهترینخدمات را در طراحی و پشتیبانی سایت به همشهریان کرمانی و سایر هموطنان در سراسرکشور ارائه دهد.

برایاطلاع از قیمت طراحی سایت در کرمان و مشاوره رایگان با همکارانما تماس بگیرید. 

8 ویژگی حیاتی هر فروشگاه آنلاین

اجاره ویلا در شهریار

تحلیل رهبر انقلاب درباره الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت

هم ,سایت ,های ,لباس ,یک ,کرمان ,کسب و ,از این ,این موضوع ,طراحی سایت ,و کار ,بیشتر وسوسه میشدم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

tiomazacar repilole supprealniawit James's page دانلود جدیدترین و بهترین آهنگ ها و مطالب toconcogu Kent's style انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری phd مدیریت کتابخانه ملاحسینقلی شوندی jiwatdati